Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

23 marca 2021

Yamaha Motor wprowadza nowe opcje stylistyczne do kultowych silników o mocach 200 KM i 150 KM.

Doskonałość napędzana przez Yamahę Yamaha rozpoczęła projektowanie i produkcję silników zaburtowych ponad 60 lat temu, wprowadzając na rynek pierwszy model P7 w 1960 roku.

Od tego czasu Yamaha Motor przeszła długą drogę w zakresie mocy i technologii, ale misja firmy pozostała niezmieniona: dostarczanie Kando użytkownikom naszych silników zaburtowych. Kando to japoński termin określający jednoczesne uczucie głębokiej satysfakcji i ekscytacji, którego doświadczamy, gdy napotykamy coś o wyjątkowej wartości. Dla niektórych oznacza on przypływ adrenaliny wynikający z mocy i prędkości na wodzie, dla innych jest nim dreszczyk emocji i podniecenie związane z nową przygodą lub możliwość polegania na niezawodnym silniku zaburtowym podczas pracy na akwenie.

W sezonie 2022 wspaniały kolor Pearl White, który po raz pierwszy został wprowadzony wraz z modelem XTO 425 V8, a ostatnio z 300 KM V6 i 250 KM V6, będzie dostępny w silnikach o mocach 200 KM i 150 KM. Konsekwentnie koncentrując się na spełnianiu oczekiwań klientów, Yamaha rozszerza luksusowy wygląd silników na szerszą gamę modeli. Nowy lakier zawiera rewolucyjny, pięciowarstwowy, elektrodepozytowy system antykorozyjny ACP-221, który stanowi wytrzymałą barierę przed rdzą.

Yamaha Motor nieustannie dąży do osiągnięcia pełnej satysfakcji klienta z użytkowania swoich silników zaburtowych. Od momentu powstania w 1960 roku, Yamaha wspierała miliony klientów we wszystkich aspektach życia na wodzie, od cieszenia się wolnym czasem po pracę na morzu. Dziś, jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej podejście Yamahy skoncentrowane na kliencie jest widoczne również w segmentacji szerokiej gamy silników zaburtowych, gwarantując jasny kierunek rozwoju oraz pełną i wszechstronną linię produktów, która zaspokoi każdą potrzebę i pasję.

Odkryj Pearl White 200 KM >>

Odkryj Pearl White 150 KM >>